piątek, 24 lutego 2017

Karta Tarota Cesarz

W tym artykule pragnę omówić co oznacza karta Cesarz w Tarocie. Poniżej krótkie opisy - położenia normalnego, jak i odwróconego.

 Cesarz położenie normalne 

Wylosowałaś kartę powodzenia w miłości. Już niedługo spotkasz osobę, z którą będziesz szczęśliwa, przy której będziesz czuć się naprawdę kobieco i bezpiecznie. Mężczyzna ten będzie władczy, a jednocześnie rozsądny i sprawiedliwy. Prawdopodobnie będzie zajmował kierownicze stanowisko. Będziesz mogła liczyć na prawdziwe wsparcie z jego strony, poczujesz się w końcu potrzebna. Istnieje duża możliwość ze spotkasz tę osobę podczas kryzysowej sytuacji w której potrzebna będzie Ci pomoc.

 Cesarz położenie odwrócone

Prognoza miłosna na najbliższy czas nie jest zbyt optymistyczna. Owszem poznasz mężczyznę na którym będzie Ci zależeć, przy którym będziesz czuła się bezpieczna, aczkolwiek sielanka nie będzie trwała zbyt długo. Szybko okaże się że cechy charakteru które ma Twój wybranek nie pozwalają na to aby stworzyć z nim stały związek. Szczególnie nadmierna zazdrość z jego strony sprawi że z czasem będziesz czuła się ograniczona. Przez tego mężczyznę wylejesz wiele łez, tak więc najlepiej dla
Ciebie byłoby w najbliższym czasie nie angażować się w związki uczuciowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz